SOUND RELAXATION

A session in the sounds of instruments is a way to completely relax the body. It is a method that helps you achieve a state of deep relaxation ...


MANA Studio

Terapia dzwiękiem Anna Olga Ehrhardt

Studio MANA to miejsce, w którym tworzymy bezpieczną przestrzeń ułatwiającą osiągnięcie spokoju. Pomagamy wsłuchać się w organizm i poczuć czego naprawdę potrzebujemy. Zapraszamy Was serdecznie na relaksacje w dźwiękach mis i gongów oraz na sesje wsparcia psychologicznego w naszych przytulnych gabinetach w Krakowie i w Warszawie.

Sesje w dźwiękach instrumentów pozwalają odprężyć się, skupić na własnych potrzebach, spojrzeć na wiele spraw z dystansu. Dajcie się porwać kojącym dźwiękom, które otulą was ciepłymi promyczkami słońca.

Masaż dźwiękiem jest zwany masażem wewnątrzkomórkowym. Pobudza do ruchu wszystkie cząsteczki wody, która jest w nas. Wprawia w ruch każdą komórkę naszego organizmu. Relaksuje, wzmacnia i regeneruje!

W przeciwieństwie do większości rodzajów psychoterapii poradnictwo jest zazwyczaj krótką relacja psychologa z klientem, która nastawiona jest na rozwiązanie konkretnego problemu, który pacjent zgłasza. Zwykle przyjmuje formę kilku spotkań, których głównym celem jest zidentyfikowanie trudności i znalezienie sposobów radzenia sobie z nimi ...

Relaksacja dźwiękiem mis i gongów

Ludzie od wieków szukali dróg do osiągnięcia odpoczynku i spokoju. Wypracowano wiele praktyk pozwalających na relaks ciała i umysłu, zapewniając w ten sposób organizmowi ochronę przed przeciążeniem. Jedną z takich metod jest masaż dźwiękiem z użyciem mis tybetańskich. Istotną właściwością „misy tybetańskiej” jest to, że podczas masażu całe ciało zostaje wprawione w ruch wibracją, co sprawia, że energia w ciele zaczyna intensywniej krążyć. U podstaw masażu dźwiękiem leży prastara wiedza o istocie oddziaływania dźwięku, która już ponad pięć tysięcy lat temu znalazła swoje zastosowanie w hinduskiej sztuce uzdrawiania.
Masaż dźwiękiem ma za podstawę wspólne eksperymenty i doświadczenia obu badaczy w zakresie oddziaływania muzyki na ciało i psychikę człowieka. Obecnie Peter Hess prowadzi w Niemczech Instytut Masażu i Terapii Dźwiękiem, w którym metoda masażu jest cały czas rozwijana.

Dowiedz się więcej

Co mówią o nas nasi Klienci?