Napisz co o nas sądzisz


  •  

 

Poniżej opinie które zostawili tutaj nasi klienci:

 

Przez pół roku korzystałam intensywnie ze wsparcia psychologicznego Pani Ani w jednym z najtrudniejszych momentów w moim życiu- głębokiej żałobie po odejściu najbliższej osoby.
Niezwykle mi w tym czasie pomogła- swoją wiedzą psychologiczną, empatią, zrozumieniem i dzieleniem się własnymi doświadczeniami życiowymi. Niejednokrotnie kosztem swoich spraw i czasu prywatnego. Wspaniała, ciepła, mądra osoba. Bez porównania do psycholog, z którą miałam kontakt wcześniej.
Jestem ogromnie wdzięczna, że los postawił na mojej drodze Panią Anię. Gorąco polecam!

Ania

Kiedy jestem zmęczona, spięta, zestresowana odwiedzam Studio MANA.
Dźwięki mis i gongów, zwłaszcza gongu Słonecznego, działają na mnie kojąco. Wyhamowują moje rozpędzone emocje, wyciszają. Podczas masażu wpadam w stan Alfa, a nawet Theta. Przez kolejne trzy dni po spotkaniu czuję dobrostan. Jestem bardziej opanowana i odporna na zewnętrzne negatywne bodźce. Spotkania 1 x w tygodniu w krakowskim Studio zapewniają mi dobre samopoczucie oraz pozytywną energię na cały tydzień. Na koniec dodam, że dla mnie bardzo ważne je podsumowanie sesji; wymiana odczuć, wrażeń……
To wspaniałe domknięcie każdej sesji. Dziękuję z całego serca Ani za wrażliwość, ciepło, uwagę i przede wszystkim profesjonalizm. Widać, że wkłada w swoją pracę serce i to co najlepsze w niej samej. Z wyrazami uznania i wdzięczności wierna klientka…..

Asia

To miał być tylko relaks. Znałam dobroczynne działanie masażu dźwiękiem. Szukałam właściwego terapeuty. Długo szukałam, aż znalazłam Panią Anię. Każda sesja jest inna. Z ciekawością i fascynacją obserwuję jak dźwięk dotyka mojego ciała, jak porusza wieloletnie zaniedbania, jak ożywia duszę.
Nie mogę doczekać się kolejnej sesji. Polecam z całego serca.

Iwona

KRAKÓW I WARSZAWA bardzo polecam!!! Niesamowite wrażenia i głęboki relaks! Dla wszystkich zestresowanych, zmartwionych, zagonionych i szukających oddechu! Byłam, przeżyłam (nawet zasnęłam), wypoczęłam 😀

Anna

Pełen profesjonalizm. Po masażu zrelaksowana i odprężona. Polecam w 100%.

Agnieszka

Profesjonalnie, przyjemnie, relaksacyjnie i odprężająco. Polecam wszystkim bardzo gorąco!

Anna

Dziś dzień uważności na siebie ciąg dalszy…Dostałam piękny prezent od mojego Czarodzieja, terapię dźwiękiem w wykonaniu Anny Olgi Ehrhardt. Płynęłam w dźwiękach mis, które wibrując po moim ciele, pozwoliły mi na głęboką podróż w głąb siebie, dały mi poczucie odprężenia i relaksu. Całym sercem polecam masaż dźwiękiem wykonany przez Annę Olgę Ehrhardt.

Edyta

Od dzieciństwa nie sypiam, a nocami rozmyślam. Łatwy sen jest mi obcy. Tossing and turning… i nic. Często trudno mi odciąć się od natrętnych myśli, zatrzymać karuzelę w głowie. Ale nawet ja, przypadek graniczny:), poddany dźwiękom mis czy koncertowi na gongi, szybko zapadam w stan odprężenia. Nie, nie zapadam w sen, ale relaksu doświadczam na różnych płaszczyznach. Przede wszystkim napotykam na wyraziste obrazy, sceny, takie jakie czasem przypływają tuż przed zaśnięciem. Ja je sobie tłumaczę jako fragmenty z poprzednich istnień, bo są to zawsze epizody historyczne, przychodzące z głębokiej przeszłości, z innej epoki. Dźwięki mis i gongów sprawiają, że pojawiają się emocje, które odreagowuję. Doświadczam przemożnej potrzeby zagłębienia się w tę miękkość dźwięków, które zataczają kręgi, dochodzą coraz bliżej, by przeniknąć ciało na wskroś. Kilka razy skorzystałem z takiej terapii w Ani krakowskim i warszawskim studiu.

Paweł

Z całego serca polecam Studio Mana Pani Ani w Warszawie. Doświadczyłam wieku form relaksacji, ale dźwięki mis tybetańskich najbardziej do mnie przemówiły. Czułam się otulona, zaopiekowana i totalnie zrelaksowana zarówno dźwiękami jak i pełnym uważności i czułym dotykiem Pani Ani, która swoją wyjątkową aurą, subtelnością i wrażliwością dopełniła magii doznań terapii. Nie mogę również nie  wspomnieć o miejscu, pomieszczeniach, pełnych ascezy i wyjątkowej atmosfery. Jestem zachwycona stanem w jaki zostało wprowadzone moje ciało i mój umysł i wdzięczna za te cudowne doznania.

Uściski Aniu❣

Beata